Forum o marce New Holland

Forum o marce New Holland

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2010-07-14 08:32:00

 Matiboos

Doświadczony

10112381
Skąd: Okolice Siedlec
Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 310
Maszyna New Holland: TD85D, TM120, T6070

Re: Wady serii TM

Ja jestem z TM zadowolony.  Porównując go z T6070 Plus to TM120 ma lepszy uciąg a ma mniej balastu założonego ( mają takie same opony). W przyczepie samozbierającej spalanie jest podobne. Denerwuje mnie skrzynia w TM-ie ale to był nasz wybór. Do T6070 przełożyliśmy z TM górny zaczep bo on będzie więcej z przyczepami chodził a TM miał szerszy.  Zgadzam się z wami że w TM-ie rozmieszczenie narzędzi sterujących jest trochę nie wygodne. A tak wo gule dlaczego TM wycofali z produkcji ??? Wiem że na kilka krajów robią podobny model.

Ostatnio edytowany przez Matiboos (2010-07-14 08:34:56)

Offline

 

#47 2010-08-15 20:07:03

ARMANDO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 5

Re: Wady serii TM

Słuchajcie NH nie ma mth tylko godz pokazuje zapamietajcie to jezeli macie cyfrowy wyswietlacz to pokazuje wam godziny a nie moto godziny przepracowanego czasu a po drugie zgodze sie ze zaczep powinien byc grubszy a tu kolega wspominał ze pokazuje mu niewłasciwa predkosc? to ci powiem jak masz pompke paliwowa to niedaleko kabiny a pompka masz przewód z czujnikiem jak go odłączysz powinien ci pokazywac normalnie km/h tam jest czujnik ktury sprawdza sterowanie ciagnikiem on jest odpowiedzialny za tzw rych przud tył.

Offline

 
Forum o Bydle Mlecznym i Mięsnym

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe kręgi przepusty zł Galeria Flat Rooftop Pool Witgdl GrĂźne Franziska Hotels Suriname